شرکت شبکه گستر پاسارگاد کیش

شرکت شبکه گستر پاسارگاد کیش فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ با تمرکز بر روی موضوعات بازرگانی و حوزه فناوری اطلاعات ویژه کلیه مناطق آزاد کشور در جزیره کیش آغاز نمود این شرکت با در اختیار داشتن کادری مجرب و مجوزهای مربوطه به شرح فعالیت خود، قراردادهای متعددی با کارفرمایان منعقد نموده است. این شرکت با تکیه بر پیشینه تخصصی هلدینگ پاسارگاد ایرانیان در زمینه مرکز داده، بازرگانی خدمات ICT، هوشمندسازی، کنترل و مانیتورینگ، ارائه خدمات می‌ نماید.

خدمات شبکه

انجام کلیه امور حوزه شبکه در مناطق آزاد از جمله :
تامین تجهیزات زیرساخت شبکه، تامین تجهیزات نظارت تصویری، راه‌اندازی شبکه‌های کابلی، راه‌اندازی شبکه‌های بیسیم، فناوری نوین و هوشمندسازی و میزبانی سرور و اینترنت

امنیت

شرکت شبکه گستر پاسارگاد کیش در حوزه امنیت شبکه خدماتی اعم از مشاوره، مستندسازی و طراحی و اجرا، تأمین و نصب و انتقال تجهیزات، خدمات فنی و پشتیبانی و نیز سامانه‌های مدیریتی و نظارتی حوزه امنیتی و پدافند غیر عامل بر اساس استانداردهای روز دنیا را ارائه می‌دهد.

واردات کالا

شرکت شبکه گستر پاسارگاد کیش با تکیه بر کادری مجرب و حرفه ای تمامی خدمات حمل دریایی و هوایی از مرحله دریافت مجوز‌ها تا پایان مسیر با بسته بندی استاندارد و در بهترین زمان تحت نظر کارشناسان خود و مطابق با نیاز هر مشتری انجام می دهد.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت شبکه گستر پاسارگاد کیش می باشد. ©